Addonsa Deathmatch + VIP

View previous topic View next topic Go down

Addonsa Deathmatch + VIP

Post by cLassic[Mhc] on Mon Apr 08, 2013 8:08 am


Adddonsa poashtu permban edhe VIP i cili osht tek plugins.ini dhe ki armor full edhe FULL HP jan pa llag nuk jan te komplikum.


Download : mediafire.com ?dkulmb2d16tl13t
avatar
cLassic[Mhc]
Admin

Posts : 11
Join date : 2013-04-08

View user profile http://mhc-forum.albanianforum.net

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum